Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

ARSLANLAR GRUP GIDA TELEKOM SAN. TİC. VE PAZ. LTD. ŞTİ. (ÖZŞEKER)
1996 yılında faaliyete başlamış olan firmamız inşaat sektöründe kalite, ekonomi ve güven sloganları ile müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmuştur.
Kurulduğu günden bugüne sürekli büyüyen ve gelişen firmamız daha güzel projelere imza atmayı, ülkemize en iyi hizmetleri sunmayı ve hedeflediğimiz bu yolda siz değerli dostlarımızla ilerlemeye devam edeceğiz. 

ARSLANLAR GRUP GIDA TELEKOM SAN. TİC. VE PAZ. LTD. ŞTİ. (ÖZŞEKER) Türkiyeyi ve Türk halkını tanıyan sektöründe lider Vodafone’ un bayisi olarak misyonumuz; iletişimdeki kaliteyi arttırmaktır. Sık sık yeni ürünlerle ve kampanyalarıyla iletişimde konforu sağlayan Vodafone Ankara ilinde en çok talep edilen bayi olmamızı sağlamıştır. 
ARSLANLAR GRUP GIDA TELEKOM SAN. TİC. VE PAZ. LTD. ŞTİ. (ÖZŞEKER) olarak odak noktamız siz müşterilerimize verdiğimiz hizmette memnuniyetin daimi olmasını sağlamak, yenilikleri size geciktirmeden sunmaktır. Hizmet verdiğimiz sektörün rekabet dolu bir Pazar olduğunun bilincindeyiz. İşte bizler de sizleri yeni bir kampanyaya kadar değil daimi müşterilerimiz yapmayı hedeflemekteyiz. Siz müşterilerimize verdiğimiz hizmette memnuniyetin daimi olmasını sağlamak, yenilikleri size geciktirmeden sunmaktır. Hizmet verdiğimiz sektörün rekabet dolu bir Pazar olduğunun bilincindeyiz. İşte bizler de sizleri yeni bir kampanyaya kadar değil daimi müşterilerimiz yapmayı hedeflemekteyiz.
Ankara ilinin Yenimahalle ilçesinde, kurulduğu tarihten bu güne kadar müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan Özşeker güler yüzlü personeli ve ferah mağazası ile hizmet vermeye devam etmektedir. 
Sizleri de ARSLANLAR GRUP GIDA TELEKOM SAN. TİC. VE PAZ. LTD. ŞTİ. (ÖZŞEKER) Cep Merkezimize bekliyoruz.

●Vodafone Kurumsal Satış Kanalı
●Vodafone Faturalı Satış Kanalı
●Vodafone ECO Satış Kanalı
●Vodafone Shop Zincir Mağaza Kanalı
●Vodafone Dağıtım Merkezi
●İnşaat

Uzmanlık Alanları

Telekomünikasyon, Mobil Teknolojiler, Cep Telefonu ve Tablet Aksesuarları, Mağazacılık, Kurumsal Satış, İnşaat


Alt Kategoriler

NEREDE OLURSANIZ OLUN BİR TELEFON YETER